sndconfig - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: CMI8330 sound chip (Cyrix MediaGX, many motherboards)
sk: CMI8330 zvukový chip (Cyrix MediaGX, mnohé matičné dosky)

en: Logitech SoundMan Games (not SM16 or SM Wave!)
sk: Logitech SoundMan Games (nie SM16 alebo SM Wave!)

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  Use <Enter> to edit a selection
sk:   <Tab>/<Alt-Tab> medzi položkami   |  Použite <Enter> pre zmenu

en: Sound Configuration Utility %s                   (C) 1999 Red Hat Software
sk: Konfiguračný program zvuku  %s                   (C) 1999 Red Hat Software

en: Card Type
sk: Typ karty

en: Please select your card:
sk: Prosím zvoľte vašu kartu:

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Your sound card is a PnP device, so its settings can be configured w/o setting any dip switches.  Choose the values you would like to use from the menus below.
sk: Vaša zvuková karta je PnP zariadenie, takže jeho nastavenie môže byť zmenené bez nastavovania dip prepínačov. Zvoľte hodnoty, ktoré by ste chceli používať z menu dole.

en: Please adjust the settings below to match the dip switch settings on your sound card.
sk: Prosím zmeňte nastavenie dole, aby sa zhodovalo s dip prepínačmi na vašej zvukovej karte.

en: Card Settings
sk: Nastavenie karty

en: File Exists
sk: Súbor existuje

en: There is already a file called /etc/conf.modules. The existing file will be renamed /etc/conf.modules.bak and a new file will be written.
sk: Už existuje súbor /etc/conf.modules. Existujúci súbor bude prepísaný na /etc/conf.modules.bak a vytvorí sa nový súbor.

note: (set->type == GUS) || (set->type == GUSMAX) || (set->type == GUSPNP) ||
en: Sound Card Test
sk: Test zvukovej karty

en: A sound sample will now be played to determine if your sound card has been correctly configured.
sk: Teraz prehrám zvukový sampel, aby som zistil, či bola vaša zvuková karta správne nastavená.

en: The following error occurred running the isapnp program:
sk: Nasledujúca chyba nastala pri použití programu isapnp:

en: isapnp error
sk: chyba isapnp

en: The following error occurred running the modprobe program:
sk: Nasledujúca chyba nastala pri použití programu modprobe:

en: modprobe error
sk: chyba modprobe

en: The following error occurred playing the sample:
sk: Nasledujúca chyba nastala pri prehrávaní samplu:

en: Unable To Play Audio
sk: Nemôžem prehrávať zvuk

en: Sample Not Found
sk: Nenašiel som sample

en: The sound sample does not appear to be installed.
sk: Zvukový sampel pravdepodobne nie je nainštalovaný.

en: An error occurred opening /dev/audio
sk: Nastala chyba pri otváraní /dev/audio

en: Test Result
sk: Výsledok testu

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Were you able to hear the sample?
sk: Počuli ste sampel ?

en: A MIDI sample will now be played to determine if your sound card's synth has been correctly configured.
sk: Teraz prehrám MIDI vzorku, aby som zistil, či bol syntetizátor vašej zvukovej karty správne nastavený.

en: 
    ERROR - You must be root to run sndconfig.
sk: 
    CHYBA - Musíte byť root pre spustenie sndconfig.

en: Usage: sndconfig [--help] [--noprobe] [--autoconfig]
         --noprobe    do not probe for PnP sound cards.
         --noautoconfig do not autoconfigure any probed PnP sound cards.
sk: Použitie: sndconfig [--help] [--noprobe] [--autoconfig]
              --noprobe    nedetegovať PnP zvukové karty.
              --noautoconfig nenastavovať automaticky detegnuté PnP karty.

en: Usage: sndconfig [--help]
sk: Použitie: sndconfig [--help]

en: Introduction
sk: Úvod

en: sndconfig is a configuration tool for sound cards.
    
    %s%s
    
    Report bugs to sound-list@redhat.com
sk: sndconfig je konfiguračný program pre zvukové karty.
    
    %s%s
    
    Chyby oznamujte na sound-list@redhat.com

en: The automatic probing for PnP cards has been DISABLED
sk: Automatická detekcia PnP kariet bola ZAKÁZANÁ

en: A probe will now be performed for any PnP cards
sk: Teraz sa pokúsim detegnúť PnP karty,

en:  that will be automatically configured.
sk:  ktoré môžu byť automaticky nastavené.

en: ERROR: No Sound Modules found
sk: CHYBA: Nenašiel som zvukové moduly

en: You don't seem to be running a kernel with modular sound enabled. (soundcore.o was not found in the module search path).
    To use sndconfig, you must be running a kernel with modular sound, such as the kernel shipped with Red Hat Linux or a 2.2 kernel, and sound must be compiled as a module. Patches for the 2.0.3x series of kernels are available at:
    
    ftp://ftp.redhat.com/pub/sound/patches-current/
sk: Pravdepodobne nepoužívate jadro s povoleným modulárnym zvukom. (soundcore.o nebol nájdený v štandardnej ceste pre moduly).
    Aby ste mohli používať sndconfig, musíte bežať na jadre s modulárnym zvukom, ako napríklad to, ktoré sa dodáva s Red Hat Linuxom alebo 2.2 jadro a zvuk musí byť skompilovaný ako modul. Patche pre 2.0.3x série jadier sú dostupné na:
    
    ftp://ftp.redhat.com/pub/sound/patches-current/

en: PnP Probe Results
sk: Výsledok PnP detekcie

en: A PnP sound card was found in your system. The details are:
    
         Model: %s
sk: PnP zvuková karta bola nájdená vo vašom systéme. Detaily sú:
    
         Model: %s

en: Probe Error
sk: Chyba detekcie

en: A PnP card has been detected, but the model identifier is unclear. You will need to select the exact model from the next screen.
sk: PnP karta bola detegnutá, ale identifikátor modelu je nejasný. Budete musieť zvoliť konkrétny model z nasledujúcej obrazovky.

en: PCI Probe Results
sk: Výsledky PCI detekcie

en: A PCI sound card was found in your system. The details are:
    
         Model: %s
sk: PCI zvuková karta bola nájdená vo vašom systéme. Detaily sú:
    
         Model: %s

en: EBUS Probe Results
sk: Výsledky EBUS detekcie

en: A EBUS sound card was found in your system. The details are:
    
         Model: %s
sk: EBUS zvuková karta bola nájdená vo vašom systéme. Detaily sú:
    
         Model: %s

en: SBUS Probe Results
sk: Výsledky SBUS detekcie

en: A SBUS sound card was found in your system. The details are:
    
         Model: %s
sk: SBUS zvuková karta bola nájdená vo vašom systéme. Detaily sú:
    
         Model: %s

en: Probe Results
sk: Výsledky detekcie

en: No PnP or PCI sound cards were found in your system. Please select your card type from the following list.
sk: Žiadne PnP alebo PCI zvukové karty neboli nájdené. Prosím zvoľte vašu kartu z nasledujúceho zoznamu.

en: Card Information
sk: Informácie o karte

en: Autoconfiguration failed!
sk: Autokonfigurácia zlyhala!

en: Autoconfiguration of your sound card failed. Now proceeding with manual configuration.
sk: Autokonfigurácia vašej zvukovej karty zlyhala. Teraz skúsime manuálnu konfiguráciu.

en: Something is wrong
sk: Niečo nie je v poriadku

en: There is already a file called /etc/isapnp.conf. The existing file will be renamed /etc/isapnp.conf.bak and a new file will be written.
sk: Už existuje súbor s názvom /etc/isapnp.conf. Tento súbor bude premenovaný na /etc/isapnp.conf.bak a bude vytvorený nový súbor.

en: No cards found, or error probing for pnp cards
sk: Nenašiel som žiadnu kartu alebo nastala chyba pri zisťovaní pnp kariet

en: Found PnP Card ->%s<- ->%s<-
sk: Našiel som PnP kartu ->%s<- ->%s<-
